Wykładziny do biur
Umów się z naszym doradcą: +48 732 999 570, +48 22 810 99 16

Linia Klasyczna - dostępna od ręki!

W kolekcji klasycznej wykładzin do biur proponujemy wzory i faktury idealnie sprawdzające się w pomieszczeniach firmowych. Wysokie parametry wytrzymałościowe oraz bardzo niska ścieralność powierzchni, a także odporność na zabrudzenia sprawia, że są to idealne produkty do powierzchni biurowych.

Ta kolekcja charakteryzuje się popularnymi wzorami, praktyczną fakturą, która sprawia, że zabrudzenia są niewidoczne. Wykładziny są odporne na zanieczyszczenia i łatwe w utrzymaniu.

 

Workstep Mobilo Classic Wykładziny dywanowe w płytce Workstep Mobilo Classic to kolekcja wykładzin pętelkowych o gramaturze 600 dostępne "od ręki".
Dostępnych kolorów 8
Workstep Regular540 Wykładziny dywanowe w płytce Workstep Regular540 to kolekcja wykładzin pętelkowych o gramaturze 540 dostępne "od ręki".
Dostępnych kolorów 13
Workstep Capital600 Wykładziny dywanowe w płytce Workstep Capital600 to kolekcja wykładzin pętelkowych o gramaturze 600.
Dostępnych kolorów 17
Workstep Mono Wykładziny pętelkowe Workstep Mono są przeznaczone do pomieszczeń biurowych o umiarkowanym natężeniu ruchu.
Dostępnych kolorów 5
Workstep Mobilo Wykładziny pętelkowe Workstep Mobilo są przeznaczone do pomieszczeń biurowych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Jest to kolekcja w skład w której wchodzi wykładzina jednolita w płytce (Mobilo Tile) i rolce (Mobilo Roll) oraz wykładzina linearna w płytce (Mobilo Stripe).
Dostępnych kolorów 11
Workstep Traffic Wykładziny igłowane Workstep Traffic są przeznaczone do pomieszczeń o ekstremalnym natężeniu ruchu. Są wyjątkowo odporne na ścieranie i zabrudzenia.
Dostępnych kolorów 10
Workstep Vario Wykładziny igłowane Workstep Vario to linia wykładzin dywanowych pętelkowych typu „cross over loop” o niezwykle ciekawej kolorystyce i wzorze ukrywającym drobne zabrudzenia. Jest niezwykle wytrzymała i doskonale izoluje dźwięk i wilgoć w biurze.
Dostępnych kolorów 11
Workstep Moderno Wykładziny welurowe w rolce Workstep Moderno to pierwsza linia wykładzin welurowych w całej kolekcji klasycznej Workstep dostępnej "od ręki".
Dostępnych kolorów 5
Amerigas
Eniro
Euro Bau
Toyota Bank
SAS
Atlas
Amerigas
Eniro
Euro Bau
Toyota Bank
SAS
Atlas
Przedstawicielem marki WORKSTEP w Polsce jest