Wykładziny do biur
Umów się z naszym doradcą: +48 732 999 570, +48 22 810 99 16

Linia Kraina Kolorów

Kolekcja Kraina Kolorów to bogata kolorystycznie oferta wykładzin. Do wyboru naszych Klientów są niezliczone ilości wzorów, form, niezwykłe kolory, ciekawe faktury, które każdemu wnętrzu zapewnią indywidualny wystrój. Jeśli dane wnętrze ma być wyjątkowe i niepowtarzalne, to oferta wykładzin Kraina Kolorów na pewno spełni te oczekiwania.

Workstep Aragon Wykładziny Workstep Aragon o linearnym wzorze to kombinacja wyższych i niższych pętelek, które w połączeniu z elegancką i neutralną kolorystyką przędzy o pięknym połysku tworzą ciekawy efekt wizualny.
Dostępnych kolorów 12
Workstep Campania Workstep Campania to kolekcja wykładzin dywanowych o budowie pętelkowej w subtelnej i stonowanej kolorystyce, a także ciekawym wzorze, dodającym ciepła i miękkości wykładzinie.
Dostępnych kolorów 11
Workstep Castilla Elegancka wykładzina welurowa, która idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych oraz prestiżowych pokojach hotelowych i apartamentach.
Dostępnych kolorów 19
Workstep Dalmacija Workstep Dalmacija to kolekcja wykładzin o strukturalnej budowie włókna idealnie wpasowująca się w hotelowe wnętrza.
Dostępnych kolorów 14
Workstep Normandie Workstep Normandie to kolekcja wykładzin dywanowych o niskiej pętelce i uniwersalnej kolorystyce przeznaczona do współczesnych obiektów biurowych.
Dostępnych kolorów 26
Workstep Toscana Wykładziny welurowe Workstep Toscana są przeznaczone do pomieszczeń biurowych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Jest to kolekcja wykładzin o jednolitych kolorach, które doskonale wpasują się w każdy charakter wnętrza.
Dostępnych kolorów 31
Workstep Valencia Workstep Valencia to kolekcja wykładzin dywanowych o strukturze welurowej, która dzięki zastosowaniu nakrapianego wzoru oraz uniwersalnej i sprawdzonej kolorystyki doskonale kryje drobne zabrudzenia.
Dostępnych kolorów 16
Workstep Piemonte Kolekcja wykładzin pętelkowych charakteryzująca się oryginalnym i ponadczasowym wzornictwem.
Dostępnych kolorów 6
Amerigas
Eniro
Euro Bau
Toyota Bank
SAS
Atlas
Amerigas
Eniro
Euro Bau
Toyota Bank
SAS
Atlas
Przedstawicielem marki WORKSTEP w Polsce jest