Przejdz do formularza

Co to jest WORKSTEP Smart Modular Floors?

WORKSTEP Smart Modular Floors wyróżnia mobilność. Są to kolekcje, które skupiają się tylko na produktach modułowych i mobilnych. Wszystkie prezentowane przez nas wykładziny nie wymagają montowania na stałe, są łatwe w instalacji i transporcie. Są to produkty, które najprościej mówiąc - można zabrać ze sobą pod pachą!

 

Produkty WORKSTEP są proste!

  • Proste w montażu
  • Proste do przetransportowania
  • Proste w aranżacji
  • Proste w przechowywaniu
  • Proste w wymianie

 

Wykładziny WORKSTEP są SMART!

Kim jesteśmy?

WORKSTEP - Smart Modular Floors jest kolekcją produktów modularnych czyli wykładzin dywanowych w płytkach i panelach, paneli i płytek winylowych LVT, płytek technicznych, tkanych wykładzin winylowych w płytkach. Jest to nowy koncept z pewną tradycją. WORKSTEP jest marką privet label, funkcjonująca na polskim rynku od 2011 roku. Właścicielem jest firma CONIVEO.

Na początku WORKSTEP był skierowany głównie na rynek komercyjny dedykowany  do biur. Odniosła spory sukces jako polska marka i przez kilka lat zdobyła sporą rozpoznawalność wśród specjalistów.

Z czasem na rynku komercyjnym nastąpiły zmiany jeśli chodzi o preferencje kategorii produktowej. Płytki dywanowe zaczęły wypierać klasyczne wykładziny w rolkach. Trend ten spowodował, że zdecydowaliśmy się na stopniowe wycofywanie z oferty wykładzin w rolkach. Przemodelowaliśmy markę, skupiając swoją uwagę na produktach modularnych.

Zmiana tak naprawdę nastąpiła w dwóch kierunkach. Po pierwsze wszystkie wykładziny w kolekcji WORKSTEP mają być modułowe, po drugie skierowane także na rynek mieszkaniowy.

FORMULARZ
SZYBKIEGO KONTAKTU
* - pola wymagane